Magic Bizmo- attīstošās rotaļlietas mazuļiem

Bauska
map
Zemgaļu iela 27, Bauska
LV-3901
  • phone2
    +371 29595791
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Dažādas attīstošās mantas bērniem – gan pašiem mazākajiem, gan pirmsskolas vecuma bērniem. Pašiem mazākajiem – grabulīši, graužammantas, knupīša turētāji, mīļmantas vai guļammantas. Mazliet lielākiem dažādi attīstošie kubi, dažādas uzdevumu grāmatas. pirmsskolas vecuma bērniem – ābeces, uzdevumu grāmatas. Visus produktus vieno nosaukums – Magic Bizmo. Ar rokdarbiem esmu pazīstama jau no pašas bērnības. Magic Bizmo ir bērnu rotaļlietu, attīstošo mantu un dažādu aksesuāru radošā darbnīca, kurā iespējams realizēt visdažādākās idejas.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.