Mammām un tētiem, SIA

Rīga
map
Brīvības iela 40 - 16, Rīga
LV-1050
  • phone
    +371 26466250
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Ģimenes portāls www.mammamuntetiem.lv, kas publicē informāciju, apzinot Latvijas vecāku problēmas. Papildu tam tiek īstenotas mazākas un lielākas sociālas aktivitātes, sabiedrības domas veidošanas kampaņas un pasākumi.

    Sociālais mērķis: Latvijas ģimeņu labklājības veicināšana un sistemātiska izglītošana dažādos jautājumos, piemēram, pāra attiecību stiprināšanā, bērnu emocionālajā audzināšanā, ģimenes veselības uzturēšanā, vides aizsardzībā. Arī demogrāfijas veicināšana Latvijā, ģimenes vērtību stiprināšana, rūpes par bērnu drošību un bērnu intelektuālās attīstības veicināšana. Mērķos ietilpst arī ģimeņu (vecāku, bērnu, arī vecvecāku) interešu pārstāvniecība.Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.