MeadowMe, ekologiskā gultas veļa

Rīga
map
Liepājas iela 2 K1, Rīga
LV-1002
  • phone2
    +371 26594986
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Mūsu ģimenes māja ir pie Jūras – prom no pilsētām un ciemiem. To ieskauj pļavas un priežu koku meži. Maza taciņa, kas ved no mūsu mājas līdz netālajam Baltijas jūras krastam, šķērso skaistas pļavas. Katru reizi, ejot pa šo taciņu, meitas izmanto iespēju saplūkt krāšņās puķes. Šis dabas atklājums, kurš ietver sevī gan svarīgos brīžus ar ģimeni, gan dabisko, brīvo dabas burvību visapkārt, ir kļuvis par vienu no mūsu ģimenes dārgākajām tradīcijām, kuru mēs vēlētos nodot arī nākamajām paaudzēm. Es biju apsvērusi ideju izveidot īpašu, baltu mazuļu gultasveļu, kura tiktu novērtēta no paaudzes paaudzē jau gadiem ilgi. Vienreiz, kad ar ģimeni devāmies pa mūsu īpašo taciņu uz jūru, man uznāca iedvesmas brīdis, kuru es tik ilgi biju gaidījusi – ienest pļavas vēsmas savas meitas šūpulī. Es nodomāju, ka vislabākais veids kā to izdarīt būtu izšūt savvaļas puķes bērna gultasveļā. Es sāku izvēlēties puķes, kuras zīmēt, un tā, soli pa solītim mans sapnis sāka kļūt par realitāti. Karina
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.