Neonita.lv SIA

Rīga
map
Rītausmas iela 14, Rīga
LV-1058
  • phone
    +371 67516178
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Neonita.lv SIA nodarbojas ar visdažādāko gaismas risinājumu izstrādi, projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu reklāmas un dekoratīvā apgaismojuma jomā. Uzņēmums ir uzkrājis lielu pieredzi ēku fasāžu arhitektoniskā apgaismojuma jomā. Ēku arhitektoniskais apgaismojums ir kļuvis par daļu no pilsētas apgaismojuma un par savdabīgu atsevišķu ēku vizītkarti. Šāds apgaismojums spēj ne tikai akcentēt ēku mākslinieciskās, funkcionālās un stila īpatnības, bet arī izcelt atsevišķu objektu izteiksmīgumu. Tas var būt kā vispārējs plūstošs apgaismojums, tā lokālais apgaismojums, arī izgaismotas fasādes, siluetu izgaismojums, kontūrizgaismojums, dinamisks krāsu apgaismojums un tāpat dažādi citi apgaismojumi. Cits uzņēmuma darbības virziens ir gaismas reklāmas ražošana.Gaismas reklāma ir viens no visspilgtākajiem un efektīgākajiem reklāmas veidiem. Tie ir gan informatīvie stendi, gan jumtu konstrukcijas, arī gaismas kastes, maģistrālās ceļazīmes, piloni, neona reklāma un gaismas diožu vizuālā reklāma. Vēl viens uzņēmuma darbības virziens ir ielu un ceļu apgaismojuma risinājumu izstrāde, izmantojot kvalitatīvas LED tehnoloģijas.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.