Nordic Food, SIA

Rīga
map
Antonijas iela 8, Rīga
LV-1010
  • phone
    +371 26599481
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • B’MORE produktu klāstā šobrīd pieejami šādi produkti: 1) B’MORE Immunity+ dzeramais ūdens ar vitamīniem un minerālvielām veicinās normālu imūnsistēmas darbību; 2) B’MORE Metabolism+ dzeramais ūdens ar vitamīniem un minerālvielām palīdzēs regulēt vielamiņu; 3) B’MORE Brain Power dzeramais ūdens ar vitamīniem un minerālvielām veicinās kognitīvās spējas; 4) B’MORE Meditation dzeramais ūdens ar vitamīniem un minerālvielām regulēs ikdienas stresu un spriedzi. Unikālā formula nodrošina funkcionālo iedarbību bez specifiskas garšas un smaržas. Produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, konservantus un saldinātājus, 0 kalorijas.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.