NutriBoom SIA

Sigulda
Apraksts
  • KAS IR NUTRIBOOM PRODUKTS un KUR TO IEGĀDĀTIES? Mēs piedāvājam auksti kaltētus augļus, ogas, dārzeņus un smūtijus. Aukstā kaltēšana ir inovatīva metode, kuras laikā dārzeņi un ogas zaudē visu šķidrumu. Atšķirībā no klasiskās kaltēšanas, kuras laikā produkts zaudē gan savu izskatu, gan uzturvērtību, šī metode saglabā lielāko daļu vitamīnu un minerālvielu, dabiskās smaržas un izskatu, kā arī ļauj produktus glabāt ilgu laiku. Tehnoloģija nodrošina uzturvielu saglabāšanos produktā, kā arī izteiktu garšu, krāsu, smaržu un padara to kraukšķīgu! Nonākot saskarsmē ar ūdeni, tas atgūst savu dabīgo konsistenci. Katra NutriBoom uzkoda un auksti kaltētā smūtija recepte tiek testēta, vērtēta un gala rezultātā iegūta vislabākā garšas un uzturvielu proporcija. Piemēram, mūsu smūtiju receptes ir balstītas uz "apēst varavīksni" principu. Lai rūpētos par savu ķermeni, ir būtiski ēst daudzveidīgu pārtiku, tādā veidā nodrošinot pilnu spektru ar nepieciešamo uzturvielu uzņemšanu. Princips apēst varavīksni (eat the rainbow) ir noderīgs padoms, lai kultivētu veselīgas ēšanas paradumus. Taču ko tieši tas nozīmē? Augļu un dārzeņu dažādās krāsas liecina par dažādu fitokemikāliju grupu klātbūtni, tāpēc ir vērts tiekties ik dienu "apēst varavīksni", lai gūtu maksimālu labumu veselībai. "Varavīksnes ēdienkarte" balstās uz to, ka visi augļi un dārzeņi pēc to krāsas iedalās kādā no piecām kategorijām. Galvenā ideja ir uzturā lietot pēc iespējas dažādāku krāsu augļus un dārzeņus, lai sevi maksimāli nodrošinātu ar visu vērtīgo vielu daudzveidību, noklājot visas varavīksnes krāsas. Šķir attēlus un iepazīsti "Varavīksnes ēdienkartes" krāsas un to augļu/dārzeņu daudzveidību, ko iespējams uzņemt ar mūsu auksti kaltētajiem smūtijiem!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.