OBDO Gin SIA

Rīga
map
Miera iela 29
LV-1001
Apraksts
  • ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT
   NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!

   

  ĪSTS. PATIESS. OBDO. DŽINS.

  OBDO stāsts

  OBDO - no lībiešu valodas sudrabs

  OBDO ir Ziemeļu stāsts. Stāsts, kas radies maģiski skaistā un dabas mīļotā Zemes nostūrī, kur ziemas ir sudraba baltumā un cilvēki kadiķa sīkstumā.
  OBDO ir radīts, iedvesmojoties no tīrās un neskartās Latvijas dabas un, papildus klasiskajām džina sastāvdaļām, izmantojot raksturīgāko, kas atrodams ziemeļnieku pļavās un mežos.

  Šeit tapusi maza un īpaša OBDO džina darītava. Rokām vāktas un izraudzītas augu sastāvdaļas - pumpuri, ziedi un ogas, kas rada neatkātojamo OBDO džina garšas un smaržas buķeti, kas īstam ziemeļniekam garšo pēc mājām, bet visus pārējos viesmīlīgi uzņem ciemos un sasilda.

  OBDO ir London dry stila džins, augstas kvalitātes apzīmējums džinam ar stilu un vēsturi. OBDO pagatavošanā mēs izmantojam tīru 96% spirtu, visas mūsu 22 sastāvdaļas ir dabiski augi, kas pievienoti destilācijas procesā, savukārt pēc destilācijas tiek pievienots tikai avota ūdens.

  Licence Nr. MT00000014965

   

   

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.