Organic Products, bioloģiski sertificēts uzņēmums.

Ludza
map
Baznīcas iela 50, Ludza
LV-5701
  • phone2
    +371 25499330
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Ludzā ir izveidots jauns pārstrādes uzņēmums SIA "Organic Products", kurā tiek ražotas garšvielas, tējas, ogas, sukādes. Izejvielas audzējam savā bioloģiski sertificētajā saimniecībā un sadarbojamies ar vietējām bioloģiskajām saimniecībām. Mūsu piedāvāta produkcija ir izaudzēta un pārstrādāta Latvijā, ar ko mēs ļoti lepojamies. AUGĻU SUKĀDES Veselīga alternatīva konfektēm, dabisko vitamīnu gardums bērniem, garda un veselīga uzkoda ar plašu pielietojumu kulinārijā. TĒJAS Zālīšu tējas ķermeņa un gara stiprināšanai. Mūsu ikdienai - kūpoša tēja no rītiem uzreiz pēc pamošanās, enerģiju rosinoša tēja dienā vai nomierinoša vakarā. Garšvielas Dabiskas garšvielas, bez mākslīgām un ķīmiskām piedevām, kas bagātina ēdiena garšas buķeti. Ēdiens ir tas, ko vēlamies izbaudīt un izmēģināt jaunas garšas, jo tas ir ļoti vienkāršs veids, kā dažādot savu ikdienu.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.