OTRĀ ELPA, labdarības organizācija

Rīga
map
Stabu iela 35 - 2, Rīga
LV-1011
Apraksts
  • "Otrā elpa" ir labdarības platforma, kas vienkāršā veidā savieno cilvēkus un lietas. Mūsu 4 veikali Rīgā un Liepājā, kā arī enerģiskā un atsaucīgā komanda palīdz cilvēkiem ziedot un saņemt palīdzību vienkāršā un ērtā veidā. Ikdienā veikali sniedz iespēju cilvēkiem atbrīvoties no labām lietām, kuras tiem vairs NAV nepieciešamas, pārvēršot tās palīdzībā citiem cilvēkiem, kuriem tā IR nepieciešama. 9 gadu laikā, veikalu darbība ir nodrošinājusi finansējumu ziedojumiem 115 tūkstošu eiro apmērā – sociālo projektu ideju realizēšanai, kā arī izveidojuši sadarbību ar 170 organizācijām visā Latvijā, kurām palīdzam ar mantiskajiem ziedojumiem.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.