PPP Creative

  • phone
    +371 29193928
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Šuju auduma somas vienā eksemplārā. Ziemā, kad lauku darbi apdarīti, varu nodoties savam vaļaspriekam - somu šūšanai. Sen izsapņotas idejas, vēlēšanās apgūt ko jaunu, man sagādā prieku. Neredzu ne slapjdraņķi, kas ir aiz loga, ne tumšos,garos vakarus- kas arvien ir pa īsu. Gandarījumu sniedz pircēju atsauksmes un uzmundrinošie vārdi. Saviem darbiem izmantoju tikai labas kvalitātes materiālus - linu, kokvilnu. Ekskluzīvas somas, dabai draudzīgi materiāli. Vairāk uzticos pasta pakalpojumiem, ļoti patīk tikšanās Rīgā - lai pircējs varētu apskatīt, sajust materiālu, novērtēt. Cenas, izmērus, materiālus un aprakstu var redzēt PPP Creative,facebook. Būšu laimīga, ja ar saviem darbiem, varēšu darīt citus priecīgus. Rokdarbi ir lielisks veids, kā izteikties radoši.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.