Puordare

Rēzeknes nov.
map
Leiceiši, Češļi, Rēzeknes nov.
LV-4615
  • phone
    +371 28670203
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Puordare vīzija ir veicināt atkritumu samazināšanu mūsu ikdienas dzīvē, piedāvājot reciklētus dizaina produktus un radošās darbnīcas resursu atkārtotā izmantošanā. Jo lielas lietas vienmēr sākas katrā no mums. Piedāvājumā izbraukuma darbnīcas: Vienlaikus darbnīcā ir iespējams piedalīties 20-25 personas Darbnīcu ilgums 1,5-4h Papildus tiek ierēķināti ceļa izdevumi līdz darbnīcu norises vietai. Papīra liešana: ar pārstrādātu papīru 3,00 EUR/persona; kokvilnas papīra liešana 3,50 EUR/persona Bišu vaska drāniņu gatavošana: 5,00 EUR/persona Sietspiede: 15,00 EUR/persona (cenā iekļauts auduma maisiņš). Reciklēto auduma maisiņu šūšana: 30,00 EUR/h DIY sadzīves ķīmija: 10,00 EUR/persona (pašiem ir iespējams pagatavot trauku mazgājamo līdzekli, smidzināmo gaisa atsvaidzinātāju, mitrinošu ķermeņa krēmu vai kafijas skrubi) Mūsu īpašie produkti, kuri ir veidoti maksimāli domājot par vidi un cilvēkiem mums apkārt, lieliski noderēs kāzu ielūgumiem, vārdu kartēm, apsveikumiem. Iedomājieties par ielūgumu, kuru iespējams iestādīt un vēlāk redzēt kā izaug zaļumi. Turklāt dizaina koka dekori vienmēr būs atbildīgs pirkums, jo to ražošanā netiek radīts piesārņojums, kas rodas jaunu materiālu ražošanā. Katra auduma tašiņa ir īpašs un unikāls videi draudzīgs produkts. Uzņēmums ietver sevī gan pakalpojumu sniegšanu, gan reciklētu*produktu ražošanu. Pakalpojumi: -) radošo darbnīcu organizēšana izbraukumos; -) radošo darbnīcu organizēšana lauku sētā "Leiceiši"; -) tūristu uzņemšana mierīgai atpūtai pie dabas; -) sietspiedes pakalpojumi; Produkti: -) reciklēti auduma maisiņi un somas; -) reciklēti dizaina koka dekori un plaukti, lampas; *reciklēts- no esošajiem un pieejamajiem materiāliem izveidot jaunu labākas kvalitātes produktu ar pievienotu vērtību.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.