Pure Chocolate SIA

Tukuma nov.
map
Pūre 9, Pūres pagasts
LV-3124
  • phone
    +371 63180251
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Radušās ābeļdārzu un mežu ieskautā Latvijas vidienē, gatavotas no augstākās kvalitātes šokolādes, dekorētas ar ogu gabaliņiem un citiem dabīgiem dekoriem, pildītas ar mutē kūstošu krēmu, Pure Chocolate trifeles ir vairāk kā tikai šokolāde. Lai radītu Pure Chocolate trifeļu unikālo un bagātīgo garšu mūsu eksperti ir strādājuši daudzus gadus, ieliekot savā darbā lielu kaislību uz šokolādi un rūpīgumu pret detaļām. Katra Pure Chocolate trifele ir kā mazas svinības — perfekts akcents jebkurā brīdī . Vai tā ir dzimšanas diena vai "tikai tāpēc, ka" jums ir lieliska gardu šokolādes trifeļu izvēle, lai svinētu katru dzīves mirkli. Produkti pieejami lielākajos Latvijas veikalos, kā arī interneta veikalā www.saldumuveikals.lv Pure Chocolate šokolādes e-veikalā iespējams pasūtīt dāvanu grozus, personalizētus iepakojumus pasākumiem un korporatīvajām dāvanām, kā arī trifeles birojam un mājai.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.