Rīgas Kafijas fabrika, Mosenc SIA

Rīga
map
Mazā Lubānas iela 4, Rīga
LV-1019
  • phone
    +371 29808787
  • phone
    +371 22724040
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Uzņēmums Mosenc ir viens no vadošajiem kafijas, kā arī šokolādes produktu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma tehniskās iespējas ļauj veikt pilnu ražošanas ciklu. Jaunākās iekārtas var pielāgot pēc klienta vēlmēm, pielāgot var gan kafijas pupiņu grauzdējuma pakāpi, gan iepakojuma veidu. Ja vēlas, klients var pasūtīt iepakojumu ar savu preču zīmi un nosaukumu. Mēs piedāvājam plašu produkcijas izvēli un pakalpojumu ar visaugstāko kvalitāti. Uzņēmumam ir plašas tehniskās iespējas, moderns aprīkojums no vadošajiem pasaules ražotājiem, laboratorija, lai izveidotu unikālus maisījumus. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši darbinieki. Darba elastīga sistēma ļauj pieiet pie katra klienta individuāli. Uzņēmums veic kafijas piegādi visā Latvijas teritorijā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.