SEIC Wood &Toys , koka rotaļlietas bērniem

Kuldīgas nov.
map
Upeskalni-11, Priedaine, Kuldīgas nov.
LV-3301
Apraksts
  • Uzņēmums SEIC ir par skaistu bērnību un aizraujošu rotaļāšanos, tāpēc tas rada koka rotaļlietas ar pievienoto vērtību, kas bērniem raisa iztēli un ļauj iegrimt neaizmirstamos spēļu brīžos. Rotaļlietas izgatavotas no videi draudzīga un otrreiz viegli pārstrādājama materiāla. Tām nav ierobežots lietošanas laiks un veids, tās nekad neiziet no modes. Rotaļlietas ir viegli atjaunojamas un labi iederas jebkurā interjerā. Rotaļāšanās procesā bērnam ir iespēja iesaistīt arī citus ģimenes locekļus. Spēles palīdz bērnam iepazīt pasauli, iegūt jaunas iemaņas, asināt prātu un trenēt loģisko domāšanu. Rotaļas pavada bērnu visu viņa attīstības laiku, tāpēc tas ir labs ilgtermiņa ieguldījums nākotnē.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.