SEMEŠ ģimenes saimniecība

Ikšķiles nov.
map
Dailas, Ikšķiles nov.
LV-5015
  • phone2
    + 371 29219624
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Ģimenes saimniecība nodarbojas ar svaigo eļļu spiešanu no biolģiski audzētām sēklām, riekstem un smiltsērkšķiem. Spiešanai izmantojam seno metodi - spiešanu mucā, kur sēklas (un rieksti) tiek spiesti lēni un zem liela spiediena. Metodes priekšrocības - eļļa nesaskaras ar metālu un netiek pakļauta temperatūras iedarbībai. Tā ir pirmā spieduma, nefiltrēta un nerafinēta. Tādā veidā mēs eļļā saglabājam visus vitamīnus, minerālvielas, taukskābes un pārējās organismam noderīgās sastāvdaļas. Šādu eļļu uzturā lieto svaigu un nekarsē. Katrs pasūtījums tiek gatavots individuāli un nonāk pie klienta pāris dienu laikā pēc spiešanas. Piedāvājam kaņepju, ķirbju sēklu, linsēklu, melno ķimeņu, valriekstu, mandeļu, saulespuķu sēklu, smiltsērkšķu, sezama un ciedru riekstu eļļu. Visām eļļām (izņemot ciedru riekstu) ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa. Pēc lēnās eļļas spiešanas sēklās un riekstos joprojām paliek 25-30% eļļas. Tādēļ mēs gatavojam pulverus – sēklas un riekstus samaļot. Tos pievieno ēdieniem kā garšvielu vai ar tiem aizstāj daļu miltus ēdienu gatavojo. Pulveriem (izņemot ciedru riekstu) ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa. No smiltsērkšķiem gatavojam svaigi spiestu (sasaldētu) sulu, 100% eļļu, saudzīgi kaltētu (45˚C) tēju un malto ogu pulveri. Smiltsērkšķu prodktiem ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa. Piedāvājam saudzīgi kaltētus (45˚C) topinambūru čipsus un miltus. Pavasarī arī svaigus saimniecībā audzētus topinambūrus, kā arī sparģeļus. Savā ģimenē laika gaitā arvien vairāk sākām pievērst uzmanību ēdiena sastāvam un kvalitātei. Jo ar kvalitatīvu ēdienu var veidot spēcīgu imunitāti un kvalitatīvu dzīvi savam organismam. Nonācām pie secinājuma, ka organismam noderīgākais ir svaigs un iespējami maz apstrādāts uzturs. Tieši tādēļ kaltēšanas procesu veicam saudzīgajā 45˚C temperatūrā un eļļas spiešanā izmantojam lēno spiešanas metodi mucā, jo tā var saglabāt produktos pēc iespējas vairāk sastāvdaļu, ko organisms viegli var izmantot savām vajadzībām.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.