Sertificēta smiltsērkšķu stādaudzētava "Ēveles"

Ozolnieku nov.
map
"Ēveles" stādaudzētava, Ozolnieku nov.
LV-3018
Apraksts
  • Smiltsērkšķu stādu un ogu audzētāji . Pie mums var iegādāties: smiltsērkšķu stādus, ogas, sulu, eļļu. Sertificēta stādaudzētava "Ēveles" (stādi ar augu pasi). Jums tiek piedāvāta veselīga alternatīva – dabiska, svaigi spiesta, nekarsēta smiltsērkšķu sula bez konservantiem un citām piedevām. Uzreiz pēc ogu izspiešanas sula tiek sasaldēta un tādā veidā arī tirgota. Tas ir unikāls polivitamīnu dzēriens ar augstu fizioloģisko aktivitāti. Dabiska smiltsērkšķu sula stāvot slāņojas. Augšējā biezsulas slānī koncentrējas vērtīgajā eļļā izšķīdušie komponenti – karotīns, E un K vitamīni, taukskābes, fosfolipīdi, sitosterīns, holīns. Apakšējais slānis satur galvenokārt ūdenī šķīstošos B grupas un C vitamīnus. Vitamīnu satura ziņā smiltsērkšķi daudzkārt pārspēj daudzus citus tradicionālos augļaugus. Īpaši augsts ir C vitamīna saturs (7 reizes vairāk kā citronam). C vitamīns nostiprina imūnsistēmu, un tam ir svarīga loma vielmaiņā. Provitamīns A un Vitamīns E, kā arī 15 mikroelementi, minerālvielas un organismam vitāli svarīgas taukskābes padara smiltsērkšķus par neaizvietojamiem veselības saglabātājiem. Ogas sulai ir audzētas Latvijā, videi draudzīgā veidā bez ķimikāliju pielietošanas. Ogas novāktas īpašā veidā, sasaldējot ar visiem zariem, lai tās nesaspiestos un nebojātos uzglabājot. sanak, sanāk, sanaklv
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.