Sociālā sporta aģentūra SIA

Rīga
map
Motoru iela 6
LV-1055
 • phone
  +371 29114113
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Nodarbojas ar sportiska dzīvesveida veicināšanu un sniedz pašaizsardzības treniņus mērķa grupām. Sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus personām ar redzes traucējumiem un ārpus ģimenes aprūpes esošām personām.

  Sociālie mērķi: veicināt cilvēku ar redzes traucējumiem funkcionālo attīstību un pilnvērtīgu integrāciju sabiedrībā, apmācot un nodarbinot džudo nodarbību un citu sporta pasākumu organizācijā, un vadīšanā trenerus ar redzes invaliditāti. Īstenot arī citus sporta, sociālās rehabilitācijas pasākumus gan personām ar redzes invaliditāti, gan ārpus ģimenes aprūpē esošiem bērniem, kas atrodas bērnu sociālās aprūpes centros.

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.