SMU 'NOHO'

  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Produkts/pakalpojums, tā raksturojums Cena 6.50 eur Termo sēžamie paliktņi ir komfortabli, izturīgi un parocīgi, jo neaizņem daudz vietas. Tie ir dažādās krāsās-melns, tirkīzs zils, rozā un pelēks. Katram paliktnim ir atbilstošs maisiņš, kurā tas ir ievietojams. Kā arī uzņēmuma logo ir redzams uz produkta birkām. Gan paliktņa, gan maisiņa. Paliktņa virsma un maisiņš ir no neilona jeb oderes auduma. Savukārt paliktņa pamatā ir folijs jeb vējstikla pārklājs. Pielietojums Paliktņi ir paredzēti sēdēšanai brīvā dabā. Tā materiāls ir paredzēts visiem laika apstākļiem, kā piemēram, lietainām, saulainām, vēsām dienām. To var izmantot uz kādas virsmas, uz zālāja vai smilšainās vietās. Īpašības un ieguvumi no produkta/pakalpojuma To var izmantot, lai nesasmērētu apģērbu sēžot brīvā dabā. Lai pasargātu no apsaldēšanās iespējamības. Paliktnis ir necaurlaidigs, tāpēc nav jāuztraucas par mitruma nokļūšanu līdz apģērbam. Komandas struktūra Natālija Strautmane (Vadītāja), Agnese Jševa-Volonta (IT speciāliste), Adrians Frīdenbergs (Grāmatvedis), Klāvs Karols (Pārdošanas speciālists). Pienakumi visiem ir līdzvērtīgi, katru nedēļu darbs tiek piemērots katra darbinieka prasmēm. Natālija Strautmane ir apmeklējusi Talsu Mākslas skolu un šusanas studiju, šūšanas un to tehnoloģiju prasmes apguvusi aptuveni septiņus gadus. Agnese Jaševa-Volonta ir pabeigusi Talsu Mākslas skolu. Klāvs Karols ir pieredzejis SMU dalibā, to veidošanā un izprašanā. Adrianam Frīdenbergam ir atbilstība savam amatam un ir ieinteresēts grāmatvedības jomā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.