Smubic, 3D kartona konstruktori krāsošanai

Ventspils
map
Riņķa iela 16, Ventspils
LV-3601
  • phone2
    +371 22411384
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Smubic ir 3D kartona konstruktori krāsošanai, kas tiek ražots no ekoloģiski tīra kartona. Konstruktora pamatā ir patentēts un inovatīvs savienojums, kas ļauj konstruktoru salikt viegli, ātri un bez līmes un šķērem. Tos ražojot iek izmantots izturīgs kartons, nevis gofrēts kartons. Kartona konstruktoriem ir dažādi veidi: mājiņas kastītes, mājiņas lādītes, dzīvnieki, mašīnas, mēbeles, lādītes, kubi, konstrukcijas un arhitektūras elementi. Konstruktorus var izmantot atsevišķi vienu no otra vai veidot kompoziciju. Saliktu un krāsotu konstruktoru var izmantot kā mājiņu, kā kastīti mazām lietām, kā dāvanu kastīti vai kā mājas dekoru. Ir neskaitāmas iespējas kartona konstruktorus krāsot, modificēt, mainīt un dekorēt. Dekorēšanai var izmantot jebkuras krāsas, flomāsterus, plastilīnu, dekupāžu, pastas, aplikācijas, pasteļus, dabas materiālus, piemēram, salmus un akmentiņus, kā arī daudz citus materiālus. Konstruktoru krāsošanai/ dekorēšanai nav nepieciešamas īpašas prasmes.Konstruktori ir piemēroti gan bērniem gan pieaugušajiem. Lieliska nodarbe visai ģimenei kopā. Ieteicami bērnudārziem, skolām, mākslas pulciņiem. Kartona priekšrocības: 1)Neskaitāmas iespējas krāsot, modificēt, mainīt un dekorēt. Ir iespējams izmantot ar šiem materiāliem: akrilu, eļļas pasteļkrāsām, dažāda veida krāsu aerosoliem, dekupāžai, plastilīnam, 3D pastām, rhinestones, dabīgiem materiāliem, piemēram, salmiem un oļiem, 3D zīmuļiem un krāsām un daudz ko citu. 2)Zema cena. 3)Kompakts, viegls iepakojums. 4)Videi draudzīgs produkts. 5)Neprasa īpašas prasmes. 6)Iespējams izveidot savu kolekciju, pamatojoties uz jūsu iztēli, izveidot pilsētu, spēli. Krāsainus konstruktorus var izmantot kā zārku, kā egles rotājumu, kā mājas dekoru, dāvanu iesaiņošanai un daudz ko citu. 7) Konstruktors ir interesants bērniem un pieaugušajiem. Ieteicams bērnudārziem, skolām, mākslas pulciņiem. Papildus pakalpojumi: Meistarklašu vadīšana, Foto un video mārketinga materiālu nodrošināšana, Paraugu nodrošināšana, Instalācijas uzstādīšana, Ražošana zem Jūsu zīmola, Individuāls dizains.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.