SpirulinaNord, SIA

Rīga
map
Stopiņu iela 5 - 3.stāvā, Rīga
LV-1035
Apraksts
  • Latvijā audzēta Premium aļģe spirulīna. Vairāk kā 200 bioloģiski aktīvo vielu Tavai veselībai!

    SpirulinaNord spirulīna tiek iegūta tepat Latvijā, speciāli šim nolūkam radītos unikālos bioreaktoros. Inovatīvā audzēšanas tehnoloģija nodrošina visaugstāko produkta kvalitāti, tīrību un uzturvērtību. Turklāt, tai ir neitrāla garša un smarža!

    SpirulinaNord audzēšanas tehnoloģija:
    Uzņēmuma darbības pamatā ir pašu - RTU zinātnieču izstrādāta unikāla audzēšanas tehnoloģija. Tradicionāli spirulīna ir tropu mikroaļģe. Ar SpirulinaNord tehnoloģiju, spirulīnu var izaudzēt Latvijā - ziemeļu klimatā - tuvāk mums, tādēļ SpirulinaNord var piedāvāt svaigu spirulīnu. SpirulinaNord tehnoloģija ir efektīvāka gan resursu (zemes, ūdens un minerālvielu) patēriņa ziņā, ko nodrošina augsta līmeņa automatizācija. SpirulinaNord audzē spirulīnu 12 mēnešus gadā slēgtā sistēmā, izslēdzot laikapstākļu un klimata ietekmi uz ražu un novēršot kukaiņu un atmosfēras piesārņojuma nokļūšanu produktā.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.