Sunbeam cosmetics SIA

Gulbene
map
Bišu iela 4 - 2, Gulbene
LV-4401
Apraksts
 • Aiz nosaukuma ir Cilvēks

  Esmu Evija un mans stāsts ir par vērtībām, pacietību un ticību lieliem sapņiem.

  Pēc izglītības esmu fizioterapeite, brīvajā laikā foto modele ar mīlestību pret dabu, ēst gatavošanu un veselīga dzīvesveida piekopšanu.

  Daba man vienmēr ir bijusi augstā vērtē, tādēļ ar laiku esmu sākusi ieviest pārmaiņas savā ikdienā, paradumos un produktu izvēlē, lai sniegtu labāko sev un apkārtējai videi.

  Esmu apguvusi dabīgās kosmētikas ražošanas mākslu, kas pakāpeniski ļāva aizstāt veikalā iegādātos līdzekļus ar pašas gatavotajiem. Aizvadīju garas eksperimentu stundas, dienas un nedēļas, un pēc dažu gadu praktizēšanas nonācu pie vīzijas un pavisam reāliem produktiem, kurus šobrīd piedāvā Sunbeam cosmetics.

  Sunbeam cosmetics - Saules gaismas iedvesmota dabīga kosmētika.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.