Svētku istaba "Balle"

Mārupes nov.
map
Daugavas iela 27, Mārupe, Mārupes nov.
LV-2167
  • phone2
    29454576
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Svētku istaba "Balle" ir no sirds radīta mājīga telpa, kur svinēt svētkus omulīgā atmosfērā. Svētku istabā ietilpst: • bumbu baseins ar 15 000 sniegbaltu bumbu, mīkstajām baseina malām no kurām iespējams lēkt baseinā, ir slīdkalniņš; • atsevišķs neliels bumbu baseiniņš pašiem mazākajiem; • balta koka konstrukcija ar kāpnēm pa kurām var nokļūt uz slīdkanliņa, lai nošļūktu bumbu baseinā; • rotaļu stūrītis - veterinārā klīnika, kafejnīca, šūpuļzirdziņš, automašīnas, puzzles, grāmatas un citas rotaļlietas; • svētku galds bērniem ar 16 sēdvietām; • mājīgi iekārtots stūrītis bērnu vecākiem un viesiem ar dīvānu, galdu uzkodām. Veidojot telpu, vēlējāmies, lai bērna svētki ir atpūta arī vecākiem, tādēļ vecāku atpūtas zonu iekārtojām tā, lai būtu pārredzama visa telpa; • pieejams tv, skaņas aparatūra, disko bumba. Ir kondicionieris; • iespējams dekorēt telpu, iepriekš to saskaņojot. Ir fotostūrītis; • virtuve ar ledusskapi, dzeramo ūdeni, tēju, kafiju. Trauki ēdiena servēšanai; • barošanas krēsliņš, pārtinamā virsma pašiem mazākajiem. Istabas "Balle" telpas būs lieliski piemērotas arī tādiem pasākumiem kā "baby shower", vecmeitu ballītēm, fotosesijām, dažādām meistarklasēm un citiem pasākumiem. Svētku istabā "Balle" ir iespējams viss, tāpēc ar prieku gaidīsim ciemos gan mazus, gan lielus svinēt gribētājus! Galvenais ir vēlme sanākt kopā un lieliski pavadīt laiku! Pasākumi latviešu valodā. Papildus piedāvājam sarūpēt svētku torti, uzkodu galdu, dekorācijas, animatoru un citas atrakcijas. Pieejama bezmaksas autostāvvieta. Cenas: Darba dienās laikā no 10:00 – 13:00 un 14:00 – 17:00 par 3 stundu telpu īri 130 eur. Darba dienās no 18:00 – 21:00, brīvdienās un svētku dienās jebkurā no pieejamiem laikiem 3 stundu telpu īre 150 eur. Katra nākamā stunda darba dienās 35€, brīvdienās un svētku dienās 40€ pēc iepriekšējas vienošanās, ja telpai nav nākamās rezervācijas. !!! Rezervētajā laikā (3 stundas) ir iekļauts laiks, kas nepieciešams, lai sagatavotos svinībām un atbrīvotu telpas. Cienot citus svētku istabas „Balle" klientus, lūdzam ievērot rezervācijas laiku. Rezervējot telpas, nepieciešams veikt priekšapmaksu 50€ apmērā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.