TĀLAVA SIA

Gulbene
map
Brīvības iela 22
LV-4401
 • phone
  +371 2832 5269
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT
  NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!

  Īsts sidrs! ​ Tālavas Sidrs darina četru veidu pussausus, pussaldus un saldus sidrus, kas tiek radīti tikai no Latvijā audzētām izejvielām. Ābolus, no kuriem gatavojam sidru, veidojis Vidzemes reģionam tik raksturīgais izteikti sezonālais klimats - siltas, patīkamas vasaras un ziemas, kas aukstākas kā pārējā Latvijā. Tādējādi ikkatra ābola raksturā atspoguļojas kraukšķīgas un unikālas garšas paletes. ​ Pēc tam, kad rudenī tiek izspiesta ābolu sula, sidrs tiek nogatavināts zemā temperatūrā vairāku mēnešu garumā. Saimnieki dažādo klasiskā ābolu sidra notis veidojot saspēles ar atsvaidzinošiem apiņiem, rabarberiem, zeltainām cidonijām, sulīgiem ķiršiem. Darītavā top arī īpaši karstie dzērieni •Ziema• un mucās tiek gatavots ābolu brendijs, ko ikvienam apmeklētājam piedāvājam nogaršot. Sidra darītavas apmeklējums, ekskursija darītavā un degustācija!

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.