Trīs Ozolzīles SIA

map
''Jaunjānēni'', Kocēnu pagasts, Valmieras novads
LV-4220
 • phone
  +371 28378348 (Anete)
 • phone2
  +371 27373111 (Uģis)
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Bioloģiskā saimniecība ''Ozolzīles''

  Esam Ozolu ģimenes saimniecība, kurā kopš 2019. gada, kad tika iestādīts mūsu cidoniju lauks un pirmais rabarberu lauks,
  bioloģiski audzējam cidonijas, rabarberus, ziemas ķiplokus un dārza krizantēmu stādus.

  2021. gadā, kad sagaidījām savu pirmo ražu no cidonijām, sākām piedāvāt cidoniju un rabarberu sīrupus. Tos piedāvājam gan atsevišķi, gan uz dažādiem svētkiem komplektējot dāvanu kastēs.

  2022. gadā esam ar LAD projekta palīdzību iegādājušies liofilizācijas iekārtu ar kuru jūlijā esam uzsākuši augļu, ogu, dārzeņu pārstrādi. Liofilizācijas procesā produkts tiek žāvēts saldējot. Liofilizēšana ir viena no modernām metodēm pārtikas dehidratēšanai zemā temperatūrā, vakuuma apstākļos. Liofilizācija ir process, kurā pilnībā sasaldēts produkts tiek pakļauts vakuuma apstākļiem, lai no tā sublimācijas veidā izvadītu ūdeni, tādā veidā ledus pārvēršas no cieta stāvokļa gāzveida stāvoklī, apejot ūdens fāzi, kas ir priekšrocība, lai saglabātu visas produkta vērtīgās īpašības un uzturvielas.
  Salīdzinājumā ar produktiem, kas iegūti ar citām kaltēšanas metodēm, piemēram, konvencionālo un mikroviļņu kaltēšanu, liofilizētiem
  produktiem ir raksturīgs augstāks bioloģiski aktīvo uzturvielu saturs (no 95-98%) salīdzinājumā ar svaigiem produktiem, krāsas un
  porainība saglabāšana, minimālāka formas izmaiņa un zemāka ūdens aktivitāte.

    

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.