Undiks Design, dekoratīvi stikla izstrādājumi

Rīga
map
Tallinas iela 81, Rīga
LV-1009
  • phone
    +371 29438208
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Esmu izstrādājis savu tehnisko risinājumu, lai varētu taisīt neliela izmēra darbus, šādi radot savu darbu zīmolu "Undiks glass". Stikla krāsainība, burvīgums un neatkārtojamība iedvesmo radīt gaumīgus izstrādājumus, kas iepriecina cilvēkus. Iedvesmojos no visa ko redzu, ko piedzīvoju. No stikla radu interesantus izstrādājums: auskarus, dizaina brošas, nelielas brošiņas, eņģelīšus, interjera dekorus, vēja un saules ķērājus. Darbi top sērijās, dažādās tematikās, visām gaumēm. Stikla rotas lieliski papildina apģērbu, izceļot valkātāja individualitāti. Stikla eņģeļus izveidoju tādā izmērā, lai tie ir plaši pielietojami: piekarami mājās pie loga (u.c), kā arī pie mašīnas spoguļa, ieliekami kabatā, dāvana Ziemassvētkos, kristībās un citos svētkos. Strādājam arī pēc pasūtījuma piedāvājam individuālus risinājumus.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.