Uzkodu darbnīca "Dzīvoklis 76"

Rīga
map
Ilūkstes iela 24, Rīga
LV-1082
  • phone2
    +371 25883322
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Uzkodu darbnīca "Dzīvoklis 76" patiešām ir ģimenes uzņēmums. Tieši tāda bija mūsu vīzija, kad šī ideja par ģimenes kafejnīcu tika lolota mūsu sapņos. Mūsu prioritāte ir, lai katrs mūsu viesis pie mums justos īpašs, gaidīts un lutināts. Rūpējoties par Jums pasūtījumi tiek gatavoti no augstākās kvalitātes produktiem, bez ķīmiskām piedevām un konservantiem. Jūsu svētku mielasts tiek gatavots tajā pašā dienā, kad to saņemsiet, tieši tāpēc viss būs svaigs un gards! Tā kā mūsu ģimenē aug divi mazi resgaļi, mēs īpaši saprotam cik svarīgi ir, lai svētku brīžos arī bērni būtu nodarbināti. Mums tam ir lieliskas iespējas, jo kafejnīcas telpas ir sadalītas trijās zonās. Vienā no zonām ir iekārtota bērnu rotaļu istaba. Vienmēr esam gatavi uzklausīt Jūsu vēlmes un sarīkot jebkura veida svētkus ģimenes, draugu vai kolēģu lokā. Uzklāsim furšeti vai sēdoša tipa banketu. Plašs uzkodu sortiments līdzņemšanai. Piedāvājam kulinārijas un citas meistarklases, telpu nomu, konferenču telpu ar projektoru.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.