Vegan Fox Cosmetics

Ogre
map
Uzānu iela 2
LV-5001
 • phone
  +371 29434515
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Maija - Vegan Fox mamma

  Mūsu stāsts ir par mani un mūsu ģimenes uzņēmumu – es esmu Maija Rieksta-Riekstiņa, daudzbērnu māmiņa un Vegan Fox izveidotāja. Mūsu ģimenes uzņēmums ražo ētisku un vegānisku kosmētiku, kurā dabīgās sastāvdaļas ir 92%-100%. Mūsu produktos nav dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu un nekas netiek testēts uz dzīvniekiem. Produktus ražojam Latvijā ar rokām, jo tā ir personiskāk.
  Es zinu, ka katra jauna diena ir jauna iespēja. Pirms vairākiem gadiem es nenobijos un spēru lielu soli – izkāpu no komforta zonas, pametot lielisku amatu lielā uzņēmumā. Es vēlējos paveikt ko paliekošu, kas saskan ar manām dzīves vērtībām un kur pievienota daļa manas sirds.
  Tagad ar Vegan Fox produktiem nekautrējoties varu pavēstīt, ka es katru dienu enerģiju, prieku un mīlestību ieguldu darbā, kam pati patiesi ticu.

  Vegan Fox ideja

  Viss sākās no vienkārša jautājuma – kura kosmētika ir patiesi vegāniska? Draugi lūdza padomus, ko var pirkt un ko labāk nē. Kad sagurums bija piezadzies, buroties kosmētikas produktu sastāvdaļu sarakstos, atnāca pavisam vienkāršā atbilde – jārada pašiem sava, nepārprotami vegāniska kosmētika.
  Vajadzēja tik vien kā saņemties un uzsākt veidot uzņēmumu. Domām tiešām ir liels spēks, jo viss vienkārši sāka notikt – satikām īstos cilvēkus, uzklausījām padomus, radās pirmo produktu idejas, atnāca lapsa un pieprasīja savu vietu nosaukumā, jo viņa ir gudra, skaista, sievišķīga un ar lielisku intuīciju.
  Vai tad lapsa ir vegāns?  – Mūsu lapsa ir, jo arī lapsas var būt dažādas, tāpat kā cilvēki.

  Mūsu stāsts nav tikai par kosmētiku

  Mēs esam sava ceļa sākumā. Vegan Fox iedvesmo gan mūs pašus, gan citus. Ejot savu ceļu, katram ir iespēja mainīt šo pasauli, kur cienīgi dzīvo gan cilvēki, gan dzīvnieki. Kosmētikas izvēle ir tikai viens solis, kas parāda mūsu attieksmi un lietas, kas mums rūp.
  Mūsu stāsts ir par sava brīvā laika un līdzekļu veltīšanu dzīvnieku mīļošanai un dabas atjaunošanai un attīrīšanai, lai mums pašiem, mūsu bērniem un dzīvniekiem būtu iespēja dzīvot laimīgāk. Iegādājoties Vegan Fox produktus, Jūs iedvesmojat mūs turpināt iesākto un finansiāli palīdzat izdarīt vairāk darbus dzīvnieku atbalstam un apkārtējās vides uzlabošanai.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.