Veidlapas SIA

Rīga
map
Krāslavas iela 12-22, Rīga
LV-1003
 • phone
  +371 67607701
 • phone
  +371 67205091
 • phone
  +371 26668459
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • SIA "Veidlapas" nodarbojas ar kancelejas un biroja preču tirdzniecību, tāpat piedāvā plašā kāstā dažādas veidlapas uzņēmumiem un dokumentācijas veidlapas medicīnas iestāžu vajadzībām, kvītis, čekus un kases aparātu uzskates žurnālus. Uzņēmums piedāvā arī poligrāfijas pakalpojumus un veic pavairošanas darbus, iespiež vizītkartes. Te var iegādāties arī plānotājus, dienasgrāmatas, kalendārus, zīmogus, dažādus papīra izstrādājumus un citas biroju preces, darba drošības uzlīmes, tāpat ir iespēja uzpildīt kārtridžus. Uzņēmums kancelejas preču piegādi ar eksprespasta starpniecību veic visā Latvijas teritorijā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.