Vertebra, SIA

Jēkabpils
map
Pils Rajons 52
LV-5202
  • phone2
    +371 22371163
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Balzams Unikum Ar šo balzamu WARM sākās mūsu produktu līnija, un tas vēl joprojām ir pats iecienītākais un pirktākais produkts ! Balzamu UNIKUM WARM var izmantot: lai mazinātu muskuļu un locītavu sāpes pie paaugstinātām fiziskām slodzēm (sports, darbs dārzā, aktīvs dzīvesveids); lai palīdzētu ātrāk uzsūkties zilumiem un sasitumiem; lai mazinātu saaukstēšanās un vīrusa slimību radītos simptomus; kā profilaktisku līdzekli, dodoties dabā (atbaida odus un ērces); masāžas veikšanai saspringtiem muskuļiem un sāpošām locītavām; lai ātri sasildītu rokas un kājas. Izmantojam tikai dabiskas augu izcelsmes vielas – izvilkumus eļļās, sviestus un ēteriskās eļļas

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.