Viesu māja „Akmeņi"

Ciblas nov.
map
Franapole, Ciblas nov.
Apraksts
  • Naktsmītne 15 cilvēkiem. Ēdināšana pēc vecmāmiņas receptēm, izmantojot bioloģiski audzētus produktus. 2-3 dienu un 5 dienu relaksācijas kūres, zirgu izjādes un apmācība treneru pavadībā, velomaršruts pa apkārtni, laivu noma un ūdens maršruts, pļavu golfa spēle, sporta laukumi, slēpošana un zemledus makšķerēšana, pēršanās lauku pirtī un veselības uzlabošanas procedūras. Ziedu taka. Saimniecībai piešķirts Lauku ceļotāja Zaļais sertifikāts.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.