Viesu māja "Grāvīši"

Ilūkstes nov.
map
"Grāvīši", Ilūkstes nov.
  • phone2
    +371 26152354
  • phone2
    +371 26383772
Apraksts
  • Esat aicināti apmeklēt viesu māju "Grāvīši" gan svētkos, gan ikdienā, lai svinētu svētkus vai vienkārši atpūstos skaistā un mājīgā vidē! Šeit varēs baudīt neskarto lauku vidi un dabu, kā arī doties uz netālu esošajiem novada tūrisma objektiem. Viesu māja atrodas 7km attālumā no Bebrenes, 14km - no Ilūkstes. Piedāvājumā: viesību zāle līdz 35 personām, otrajā stāvā atpūtas zāle un guļvietas līdz 20 personām. Pieejama arī plaša pirts, virtuves zona, trauki, duša, WC, apkurināms kubls, liels dīķis, volejbola laukums, novuss u.c.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.