Viesu namu komplekss "VECAIS KAPTEINIS"

Mārupes nov.
map
Silnieku iela, Vecais kapteinis, Mārupe, Mārupes nov.
LV-2167
  • phone2
    +37125533553
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Viesu namu komplekss "Vecais Kapteinis" ir lauku rezidence ar idillisku un mājīgu atmosfēru. Teritorijā ietilpst 19 unikāli projektētas divstāvu villas no kurām 5 tiek iznomātas kā viesnīca/ viesu nams. Katrā mājā iespējams izmitināt 6 pieaugušos, kā arī papildus pieejamas bērnu gultiņas. Ciemata teritorija ir labiekārtota un iežogota. Iebraukšana teritorijā ir iespējama tikai caur kontrolpunktu. Apsardze darbojas visu diennakti, ir ierīkota videonovērošanas un lāzera signalizācijas sistēma. Teritorijā ir trenažieru zāle, kas aprīkota ar modernām fitnesa iekārtām. Kompleksa iedzīvotājiem tiek piedāvāti konsjerža pakalpojumi, kas ietver māju tīrīšanu, mazgātavu, pārtikas piegādi, biļešu rezervēšanu, transporta/ taksometra izsaukšanu. informācija no http://www.marupe.lv/lv/turisms/naksnosana/viesnicas/viesu-namu-komplekss-vecais-kapteinis
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.