Welika- Latvijas dizaina apģērba veikals

Rīga
map
Aleksandra Čaka iela 53, Rīga
LV-1011
  • phone
    22848175
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Zīmolu Welika ir radījusi dizainere Vita Veļika 2015 gadā. Apģērbus Welika ražo Latvijā, atbilstoši modernas sievietes prasībām un dzīves stilam. Zīmols Welika ir oriģinalitāte un neatkārtojams dizains, augsta kvalitāte, praktiskums un elegants stils. Kolekcija "MC=Collection": ekskluzīva dizaina tērpu kolekcija, kuras stāsta centrā ir "Viņa" savās gaitās uz sapņu piepildīšanu. "Viņa" ir mērķtiecīga, apņēmīga un tajā pašā laikā sievišķīga, nedaudz naiva, tā, kurajoprojām tic brīnumiem un burvju spēkiem. Kolekcijā izmantotie dabīgie audumi - lins, kokvilna - ir apvienoti ērtā dizainā burvīgai dienai un īpašam vakaram.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.