Zachee Desing

  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • ĢIMENES UZŅĒMUMS, KAS TIECAS MAINĪT IERASTO! :) Zachee radās 2007. gadā, kad mūsu mazajam bija 8 mēneši. Un būsim patiesi, liela daļa jauno māmiņu sāk savu biznesu tieši esot mājās ar mazo, jo mainās ikdiena un ir iespēja atrast laiku, lai atkal no jauna iekustinātu sevi, izraujoties no ierastā darba laika. Radās vajadzība, radās risinājums, radās ideja to piedāvāt arī citiem. Es pat nemācēju īsti šūt, bet man bija šujmašīna. Mūsu pītā bize bija pirmais testa produkts, kas šodien jau attīstījies daudzos citos - lina gultas veļa, šūpoles, dažādi bērnistabas aksesuāri un mūsu prieks un lepnums - pītā bērnu ligzdiņa.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.