• $$$

Zirņu krekeri "KRIPPU"

Ķekavas nov.
map
Nākotnes iela 1, Ķekava, Ķekavas nov.
LV-2123
  • phone2
    +371 25661733
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Zirņu krekeri "Krippu" ir perfekts našķis un garda uzkoda visai ģimenei, kuri gatavoti tikai no dabīgām vai bioloģiski sertificētām izejvielām: turku zirņiem, sēklām, garšaugiem un dārzeņiem. Tie izceļas ar augstu uzturvērtību: olbaltumvielas 25% un šķiedrvielas 13%, līdz ar to turku zirņu krekeri ir lieliski piemēroti aktīviem cilvēkiem, veģetāriešiem, vegāniem vai cilvēkiem ar pārtikas alerģijām, jo nesatur glutēnu, riekstus, pienu, olas, soju u.c. Zirņu kekerus izvēlas kā alternatīvu maizei un sausmaizītēm, lieliska uzkoda un veselīgs našķis, ar ko papildināt salātus vai pamatēdienus.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.