Zušu sēravoti

Siguldas nov.
map
Zuši, Siguldas nov.
LV-2170
Apraksts
  • Zušu sēravoti atrodas uz Siguldas pagasta un Mores pagasta robežas pie Zušu mājām. Tos veido vairāki sēravoti un lielākais no tiem dienā izverd 600 000 litrus sērūdens. 2014. gadā Biedrības "Četri krasti" projekta „Avotu ielejas taka" ietvaros tika labiekārtota Zušu sēravota apkārtne un piekļuve avotam, kas izsenis bijis iecienīts tūristu un veselību uzlabot gribošu cilvēku galamērķis. Projekta ietvaros tika izbūvēts piebraucamais ceļš, labiekārtota dēļu taka, tiltiņš un paša avota izplūdes vieta, kā rezultātā piekļūšana avotam kļuvusi daudz komfortablāka, un tā ir arī iespējama cilvēkiem ar kustību traucējumiem Informācija no http://tourism.sigulda.lv/zusu-seravoti/
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.