Site logo

Kādi ir ieguvumi kļūstot par Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedru?

Uzziniet pirmie par jaunumiem, aktualitātēm un svarīgāko sociālās uzņēmējdarbības jomā! Esot LSUA biedrs, Jūs nekad nepalaidīsiet garām būtiskāko par atbalsta iespējam, pasākumiem un citām norisēm.
Atlaides un īpaši piedāvājumi mūsu rīkotajos maksas semināros, apmācībās un citos pasākumos.
Konsultācijas un atbalsts dažādu ar sociālo uzņēmējdarbību jautājumu risināšanā.
Nezini, kā rīkoties? Nāc pie mums uz konsultāciju!  Palīdzēsim atrast atbildes uz jautājumiem un atrisināt problēmas, kas saistītas ar sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu vai attīstīšanu.
Īpašas iespējas tikai biedriem – piemēram, iespēja piedalīties Sociālās uzņēmējdarbības Foruma pitch konkursā un iegūt 1000 EUR investīciju.
Iespēja sazināties un tikties ar lēmumu pieņēmējiem un rīcībpolitikas veidotājiem sociālās uzņēmējdarbības jomā.
Interešu aizstāvības aktivitātes un mūsu biedru viedokļa pārstāvniecība sarunās ar valsts un pašvaldības institūcijām, savukārt valsts iestāžu un institūciju svarīgākie jaunumi sociālās uzņēmējdarbības jomā ātri nonāk līdz mūsu biedriem.
Bezmaksas publicitāte mūsu informācijas kanālos un publikācijās – mājaslapā, sociālajos medijos, ziņu lapā un citur.
Vērtīgi kontakti un tīklošanās iespējas. Saviem biedriem piedāvājam dažādu jomu ekspertu kontaktus, kā arī citu organizāciju, institūciju un uzņēmumu kontaktus, kas var noderēt Jūsu darbā.
Iespēja iesaistīties mūsu īstenotajos nacionāla un starptautiska mēroga projektos, tādējādi piesaistot papildu finansējumu un jaunus klientus Jūsu uzņēmuma darbībai.
Vēlies būt daļa no sociālās uzņēmējdarbības kopienas un piedalīties šīs nozares veidošanā Latvijā? Kļūsti par mūsu biedru! 

https://sua.lv/biedri/

SUA biedri

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.