Site logo

Augstāk par zemi, pasākuma aģentūra

Brīvības gatve 401, Rīga, LV-1024

apraksts

Lai izprastu bērnu, nav jānolaižas viņa līmenī – mums ir JĀPACEĻAS bērna līmenī! Tur - virs Zemes, ir bērna vīzijas un sapņi! Tur - viņa mērķi un varēšana! Mēs – pieaugušie, pazaudējam šo brīnišķo domu un varēšanas lidojumu, mēs ieslīgstam Zemē, tā apklusinot savu Prāta Dabu un Sapņu lidojumus! Mēs – Latvijas Bērnu Bāreņu Fonds/LBBF, ceļamies līdzi bērniem un viņu sapņiem nākotnē! Mēs esam šeit un tagad - AUGSTĀK PAR ZEMI!

Ar rotaļu un attīstības centra „Augstāk par zemi” palīdzību Latvijas bērnu bāreņu fonds ir spējis kļūt mazliet neatkarīgāks no labvēļu atsaucības, lai realizētu labdarības projektus, kuru mērķis ir sniegt atbalstu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, bērniem bāreņiem, kā arī sociāli mazaizsargātām ģimenēm ar bērniem. Kā arī nu ir pietiekami plašas telpas, kur realizēt pavisam jaunas idejas – aicinot bērnus un jauniešus no speciālajām internātskolām uz „Augstāk par zemi” telpām, kur visas dienas garumā tiek noorganizētas gan izklaidējošas, gan izzinošas, gan arī pamācošas nodarbības un lekcijas.

darba laiks

  • pr09-18
  • ot09-17
  • tr09-17
  • ce09-17
  • pk09-17
  • se-
  • sv-

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.