Site logo
Made in Latvia

OWA Fashion, SIA

Lāčplēša iela 31, Rīga, LV-1011

apraksts

Dizaina apģērbu zīmols, kas visu peļņu novirza fondam, kas darbojas ar bērniem, kuriem konstatēta spinālo muskuļu atrofija. Uzņēmums darbojas, lai pievērstu uzmanību un padarītu redzamus cilvēkus ar invaliditāti. Divu skolas draudzeņu zināšanas un talantus, tika radīta OWA – pirmais zīmols Latvijā, kas piedāvā apģērbus ar ūdenskrāsu printiem. Mūsu pamatvētības ir skaistums, kvalitāte un komforts.
Mūsu apdrukas tehnoloģija pieprasa rūpīgu audumu piemeklēšanu. Mēs liekam uzsvaru uz kvalitāti un ērtību, tādēļ netaupām uz materiālu rēķina un piemeklējam tādus, kas atbilst mūsu prasībām.
Lakonisks dizaina apģērbu zīmols OWA ir sievišķības un funkcionalitātes balanss. Koši ūdenskrāsu zīmejumi, ko veido māksliniece Alisa Ādamsone, padara mūsu apģēbus par unikāliem un viegli atpazīstamiem. Mēs tiecamies veidot klasikas un ekstravagances, maiguma un ērtības, praktiskuma un uzticamības apvienojumu.

PASŪTĪJUMUS VARIET SAŅEMT TUVĀKAJĀ PAKOMĀTĀ AR BEZMAKSAS PIEGĀDI.
Veicot pasūtījumu, noradiet komentārā vēlamo pakomatu, bet piegādi atsevišķi nepērciet.

ātrā saziņa

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.