Site logo

Mājas aprūpe, SIA

Raņķa dambis 31, Rīga, LV-1007

apraksts

SIA 'Mājas Aprūpe' ir sociālais uzņēmums, kas jau 18 gadus Rīgā nodrošina pakalpojumu – aprūpe mājās, dažāda vecuma cilvēkiem ar dažādām vajadzībām. Uzņēmums piedāvā – profesionālu aprūpi mājās, sociālā darbinieka un ergoterapeita konsultācijas, vides pielāgošanu, specializēto transportu un jaunu inovatīvu pakalpojumu- Video vizīte.
Video vizīte ir attālināta uzraudzība un socializēšanās iespēja cilvēkiem, kuriem slimības vai kustību traucējumu dēļ ir apgrūtināta došanās ārpus mājas. Video Vizīte balstīta videokonferenču tehnoloģijās un sniedz iespēju ar video zvana palīdzību , redzēt un novērtēt klienta noskaņojumu, vizuālo izskatu, atpazīt akūtu veselības traucējumu izpausmes, atgādināt par medikamentu lietošanu, ēdienreižu ievērošanu un personīgo higiēnu kā arī veltīt nepastarpinātu uzmanību savam sarunu biedram un viņa vajadzībām.
Palīdzam rast dzīvesprieku klientiem un sirdsmieru viņu tuviniekiem!

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.