Site logo

Servisa suņu biedrība TEODORS

Braila iela 3, Rīga, LV-1024

apraksts

Es esmu Joko jau 8 mēnešus veca labradoru šķirnes sunīte, bet es neesmu parasts suns, redz, man ir talants un īpašības, ko citi ir manījuši un novērtējuši. Mani nemaz neņemtu suņu-pavadoņu skolā, ja es būtu tramīga, baidītos no augstuma vai trokšņiem.
Esmu uzņemta servisa suņu skolā TEODORS, kur mani mācīs palīdzēt neredzīgam cilvēkam – izpildīt komandas, atpazīt šķēršļus un brīdināt par tiem saimnieku. Mans darbs būs padarīt kāda dzīvi vienkāršāku un raitāku.
Latvijā suņus-pavadoņus redz ļoti reti, bet tie varētu palīdzēt simtiem neredzīgu cilvēku. Latvijā ir 9478 cilvēki ar redzes traucējumiem. Uz 677 cilvēkiem ir tikai viens suns-pavadonis – 14 kopumā. Es vēlos kļūt par 15!
Bet, kā jau visiem studentiem, arī man par studijām ir jāmaksā, tāpēc priecāšos par ikvienu, kurš atbalstīs manas skolas gaitas!

Ja ir vēlme satikt Joko un viņas audžuģimeni klātienē, uzdot sev interesējošos jautājumus vai varbūt kļūt par brīvprātīgo palīgu Servisa suņu biedrībā TEODORS, aicinām sazināties zvanot vai rakstot uz norādīto kontaktinformāciju. Priecāsimies par katru atbalstu suņu-pavadoņu ikdienā!

Finansiāli atbalstīt var ar pārskaitījumu:
Swedbanka: LV04HABA0551036537614
Nosaukums: Servisa suņu biedrība
Reģ. nr.: 40008208343
Juridiskā adrese: Rīga, Braila iela 3, LV-1024
Maksājuma mērķī lūdzu norādīt: acisietskola

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.