Site logo
Made in Latvia

SIA „Barboleta”

Jelgava, LV-3001

apraksts

SIA „Barboleta” atbalsta bērnus un pieaugušos ar attīstības, uzvedības un emocionāla rakstura grūtībām, piem., nodrošinot attīstības speciālistu konsultācijas, ražojot un tirgojot attīstošus materiālus, iekārtas un spēles.
„Barboletas attīstošā metode” ir interaktīva darba lapa, kura nodrošina kustības un maksimālu uzmanību. Bērniem ir iespējas mācīties inovatīvi, viegli un kustībā. Skolotājiem, attīstības speciālistiem un vecākiem tas ir jauns, inovatīvs instruments produktīvam darbam un veiksmīgai sadarbībai ar bērnu.
Bērnudārzā „Mācos mācīties”, kurā tiek izmantota attīstošā metode, ir arī plaša, kustībām un arī dārzkopībai pielāgota vide. Bērni iemācās mācīties no reālās dzīves.
Mēs sējam, stādam, gatavojam, cepam, peldamies baseinā, kopā ar vecākiem rīkojam talkas – izdzīvojam īstu bērnību. Savukārt attīstības centrs „Mācos mācīties” piedāvā peldētapmācību bērniem no 6 mēnešu vecuma, vingrinājumus ūdenī arī pieaugušajam vispārējai attīstībai, nodarbības sajūtu istabā emocionālam līdzsvaram un vispārējai attīstībai, attīstības speciālistu nodarbības, t.sk. Barboletas attīstošo metodi, uzvedības korekcijas un valodas apmācības programmas skolēniem, nometnes brīvlaikos, kā arī seminārus speciālistiem, vecākiem un pedagogiem.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.