Site logo

Stando SIA

Bullis, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2118

apraksts

SIA “Stando” tika dibināts 1996.gadā kā mēbeļu ražošanas uzņēmums. Šodien uzņēmumā darbojas pieredzējušu speciālistu komanda, kas klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – sākot no interjera plānošanas un dizaina, līdz pat iekārtu ražošanai un uzstādīšanai objektā. Mūsu darba kvalitāti atzinīgi novērtē gan klienti, gan mūsu ilglaicīgie sadarbības partneri.
Gadu gaitā esam realizējuši dažādus interjera projektus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Īstenotie projekti atspoguļo SIA “Stando” plašo pieredzi – gan tirdzniecības telpu iekārtošana, gan individuālu projektu un dizaina risinājumu izstrāde un realizēšana. Mūsu klientu vidū ir sporta preču, apģērbu, kosmētikas un elektronikas veikali, kā arī kafejnīcas un restorāni. Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam ne tikai mēbeles birojiem, laboratorijām un izglītības iestādēm, bet arī mēbeles un virtuves iekārtas mājokļiem un atpūtas kompleksiem.
SIA “Stando” mēbeļu un tirdzniecības iekārtu ražošanā tiek izmantoti mūsdienīgi un augstas kvalitātes materiāli – koks, alumīnijs, stikls, mākslīgais akmens, metāls kā arī šo materiālu salikums

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.