Site logo
Made in Latvia
Advertise by Elektrum

Obelisk Farm

Gulbji, Obeliškas, Dekšāres pag., Viļānu nov.

apraksts

Lielākie kaņepju audzetāji Latgalē. Piedāvā kaņepju produktu ražošanu, meistarklases, organizē apmācības. Pirmais kaņepju muzejs ir tieši Latgalē Obelisk Farm!
Obelisk Farm piedāvā plašu sortimentu ar kaņepju produktiem - smalcinātas kaņepes, kaņepju sēklu eļlu, kaņepju tēju, zemesriekstu/kaņepju sviestu un citus produktus, kurus var iegādāties viņu mājas lapas e-veikalā.

Obelisk Farm stāsts sākas ar to, ka jauna ģimene - Andris, Debora, Gabriela un Fredis, no Londonas pārcēlās uz dzīvi Latvijas laukos ar saujiņu sēklu un lieliem sapņiem. Mēs meklējām iespēju dzīvot tuvāk dabai. Pārcēlāmies uz 2,5 hektāru lielu lauku sētu Latvijas austrumos – Latgalē, Obelišku ciemā ar vēlmi apstrādāt zemi, turklāt kaņepju kultivēšana kļuva par mūsu prioritāti. Jūs, iespējams, jautāsiet, kādēļ tieši kaņepes? Mēs ticam, ka kaņepes ir viens no Mātes Zemes īpašākajiem augiem, kas izceļas ar izturīgu šķiedru, vērtīgajām sēklas īpašībām un nebeidzamiem pielietošanas veidiem. Mums nav šaubu, ka kaņepes spēj pabarot, apģērbt un dot pajumti ikvienam.

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.