Site logo
Made in Latvia

" GMT Beauty Trade" SIA Latvijā ražota kosmētika- profesionālā un ikdienas lietošanai mājās

Pulkveža Brieža iela 39, Rīga, LV-1045

apraksts

Abreviatūra angļu valodā G green M meets T technologies.
GMT BEAUTY izveidoja profesionāļi ar praktiskā darba pieredzi skaistumkopšanā un estētiskajā medicīnā 2008. gadā, un no 2013.gada arī kosmētiku ikdienas lietošanai mājās. Izmantojot jaunākos pētījumu rezultātus un zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā tika izveidoti produkti profesionāļiem drošai lietošanai ikdienas darbā kabinetos.
Pateicoties pieaicinātiem ekspertiem, kas jau ilgstoši strādāja skaistumkopšanas produktu izstrādē: ārstiem, tehnologiem un kosmetologiem, dzima ideja arī par produktiem lietošanai mājas.
Zīmola filozofijas pamatā ir zaļa domāšana un augstāko tehnoloģiju apvienojums skaistumkopšanā.
Produkti satur rūpīgi izvēlētas, dabīgas sastāvdaļas un patentētas aktīvās vielas. Biotehnoloģiski iegūtas modernākās izejvielas, darbojoties molekulārā līmenī, aktivizē katras šūnas enerģiju, tieši ietekmējot mērķa audus un sasniedzot rezultātu izcilam un ilglaicīgam rezultātam.
GMT BEAUTY uzskata, ka tikpat nozīmīgi, cik atjaunot un saglabāt cilvēka ādas veselību, ir respektēt apkārtējo vidi un dabas resursus, tādēļ izvēlas visefektīvāko un videi draudzīgāko iepakojumu un pielieto ražošanas tehnoloģijas atstājot minimālu iespaidu uz vidi.
Mēs izstrādājam arī personalizētu kosmētiku izstrādi individuāliem pasūtītājiem. Mūs var sasniegt nospiežot tikai dažus taustiņus www.gmtbeauty.com

darba laiks

  • pr09:0017:00
  • ot09:0017:00
  • tr09:0017:00
  • ce09:0017:00
  • pk09:0016:00
  • se-
  • sv-

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.