Site logo
Made in Latvia

Tālavas sidrs

Brīvības iela 22, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401

apraksts

Īsts sidrs!

Tālavas Sidrs darina četru veidu pussausus, pussaldus un saldus sidrus, kas tiek radīti tikai no Latvijā audzētām izejvielām. Ābolus, no kuriem gatavojam sidru, veidojis Vidzemes reģionam tik raksturīgais izteikti sezonālais klimats - siltas, patīkamas vasaras un ziemas, kas aukstākas kā pārējā Latvijā. Tādējādi ikkatra ābola raksturā atspoguļojas kraukšķīgas un unikālas garšas paletes.

Pēc tam, kad rudenī tiek izspiesta ābolu sula, sidrs tiek nogatavināts zemā temperatūrā vairāku mēnešu garumā. Saimnieki dažādo klasiskā ābolu sidra notis veidojot saspēles ar atsvaidzinošiem apiņiem, rabarberiem, zeltainām cidonijām, sulīgiem ķiršiem.

Darītavā top arī īpaši karstie dzērieni •Ziema• un mucās tiek gatavots ābolu brendijs, ko ikvienam apmeklētājam piedāvājam nogaršot.

Sidra darītavas apmeklējums, ekskursija darītavā un degustācija!

darba laiks

Vienmēr atvērts

ātrā saziņa

karte

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.