Site logo
Made in Latvia
Advertise by Elektrum

Spēles TEV, galda mācību spēles bērniem.

Kuņģīši, Allažu pag., Siguldas nov., LV-2154

apraksts

Par "Spēles Tev"
SIA "Spēles Tev" ir jauns sociālais uzņēmums ar mērķi radīt izglītojošas galda spēles un mācību materiālus pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem. Mūsu ideja ir radīt galda spēles, kas palīdzētu bērniem vieglāk apgūt nepieciešamas zināšanas un prasmes, reizē jauki pavadot laiku ar vecākiem, klases biedriem vai skolotāju.
Kā radās ideja par mācību spēlēm?
Spēles Tev radītāja esmu es, Līva, mamma 3 bērniem, baltu filoloģe, latviešu valodas skolotāja un topošais montesori pedagogs. Un man ļoti patīk spēlēt galda spēles. :) Strādājot skolā un mācot latviešu valodu, man radās ideja par izglītojošām galda spēlēm, ko varētu izmantot mācību procesā un kas palīdzētu bērniem mācīties interesantā veidā, apvienojot dažādas prasmes. Taču tad man neatlika laika pievērsties spēļu izveidošanai. Taču bērna kopšanas atvaļinājumā atradu laiku mācībām montesori kursos, kur nostiprinājās mana ideja par mācību spēļu veidošanu. Sākotnēji biju plānojusi veidot spēles tikai latviešu valodas apguvei, jo tā ir mana specialitāte, taču šobrīd plānā ir veidot arvien jaunas spēles par dažādām tēmām, piesaistot dažādu mācību priekšmetu skolotājus. Papildus galda spēlēm vēlos dalīties arī ar manis veidotiem mācību materiāliem, kurus izmantoju, mājās mācoties ar saviem bērniem.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.