Site logo
Made in Latvia

Dailas Rozes, rožu stādaudzētava

Rozītes, Sēmes pag., Tukuma nov., LV-3110

apraksts

Katalogā ir piedāvātas tās šķirnes, kuras tiek potētas. Tikai martā redzam gala rezultātu. Ja, kāda no šķirnēm nav pieaugusi un ir pasūtījumā, sazināsimies personīgi par citas šķirnes izvēli. Stādus piegādi sākam aprīļa beigās , maija sākumā rindas kārtībā. Par veikto pasūtījumu ir jāveic priekšapmaksa 30% apmērā.
Mūsu galvenais mērķis ir atlasīt no visām piedāvātajām rožu šķirnēm vispiemērotākās, tādas, kas neslimo. Kaut gan atrodamies Kurzemē, kur gaisa temperatūra ziemā nenoslīd tik zemu kā Vidzemē, toties dārzs atrodas ļoti zemā vietā, kas ietekmē arī gaisa temperatūru, kura vairāk līdzīga Vidzemes ziemeļu daļas gaisa temperatūrai.
Rožu šķirnes ir stādītas grupās, kas veido lielus ziedu laukumus ar krāsu pārejām un rakstiem.
Pircēji, ierodoties stādaudzētavā, vispirms var apskatīt kolekcijas dārzu un izvēlēties sev piemērotākās šķirnes, kā arī mums ir vieglāk ieteikt un raksturot katru rozes šķirni. Tas ļoti palīdz pircējiem, jo bieži ir tā, ka atbrauc ar vienu vēlmi, bet pēc dārza apskates iegādājas pavisam citas, sev piemērotākas šķirnes.
Angļu rozes , Floribundrozes ,Klājeniskās rozes , Krūmrozes , Muskusrozes, Parka rozes, Tējhibrīdrozes , Vīteņrozes

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.