Site logo
Made in Latvia

Sertificēta smiltsērkšķu stādaudzētava "Ēveles"

"Ēveles" stādaudzētava, Ozolnieku nov., LV-3018

apraksts

Smiltsērkšķu stādu un ogu audzētāji . Pie mums var iegādāties:
smiltsērkšķu stādus, ogas, sulu, eļļu.
Sertificēta stādaudzētava "Ēveles" (stādi ar augu pasi).
Jums tiek piedāvāta veselīga alternatīva – dabiska, svaigi spiesta, nekarsēta smiltsērkšķu sula bez konservantiem un citām piedevām. Uzreiz pēc ogu izspiešanas sula tiek sasaldēta un tādā veidā arī tirgota. Tas ir unikāls polivitamīnu dzēriens ar augstu fizioloģisko aktivitāti.
Dabiska smiltsērkšķu sula stāvot slāņojas. Augšējā biezsulas slānī koncentrējas vērtīgajā eļļā izšķīdušie komponenti – karotīns, E un K vitamīni, taukskābes, fosfolipīdi, sitosterīns, holīns. Apakšējais slānis satur galvenokārt ūdenī šķīstošos B grupas un C vitamīnus.
Vitamīnu satura ziņā smiltsērkšķi daudzkārt pārspēj daudzus citus tradicionālos augļaugus. Īpaši augsts ir C vitamīna saturs (7 reizes vairāk kā citronam). C vitamīns nostiprina imūnsistēmu, un tam ir svarīga loma vielmaiņā. Provitamīns A un Vitamīns E, kā arī 15 mikroelementi, minerālvielas un organismam vitāli svarīgas taukskābes padara smiltsērkšķus par neaizvietojamiem veselības saglabātājiem.
Ogas sulai ir audzētas Latvijā, videi draudzīgā veidā bez ķimikāliju pielietošanas. Ogas novāktas īpašā veidā, sasaldējot ar visiem zariem, lai tās nesaspiestos un nebojātos uzglabājot. sanak, sanāk, sanaklv

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.