Site logo
Made in Latvia

Athene, SMU

Rīga

apraksts

Produktu piedāvājums -
Mēs piedāvājam 3 veidu paklājus - “Active”, “Classic”, “Comfort +”. Visus veidus var pasūtīt ar unikāliem, pašizveidotiem dizainiem, vēlamajā formā un izmerā.
1.Active paklāji ir piemēroti lietošanai priekšnamos, uz balkona vai terases. Tie ir veidoti ar gumijotu apakšu tā, lai tos ir vieglāk tīrīt un tie neuzsūc mitrumu.
2.Classic ir universāli lietojams paklājs. Šis ir zelta vidusceļs starp active un comfort +, ar mīkstu apakšu un neslīdošu elementu.
3.Komfort + paklāji ir veidoti priekš augstākā līmeņa komforta baudītājiem savās mājās. Šo paklāju veidošanā tiek izmantoti vairāku veidu tekstili, kas nodrošina ļoti mīkstu un patīkamu relaksēšanās pieredzi.
Piedāvājam izgatavot Spotify koda paklājus ar Jūsu iemīļotākajiem mūziķiem, dziesmām albūmiem vai personīgajiem playlistiem.
Piedāvājam izgatavot paklājus līdz pat 144cm x 82cm lielumam.

SMU apraksts - Mūsu paštaisītie “Athene” paklāji nodrošinās ikvienam mīkstu, siltu un mājīgu komforta sajūtu, kā arī papildinās jebkuras telpas ainavu ar unikāliem, Jūsu pašizveidotiem dizainiem. Piedāvājam izgatavot paklājus gan pēc mūsu, gan Jūsu unikāli veidotiem dizainiem. Lai pasūtītu savu unikālo dizainu un uzzinātu sīkāku informāciju, sazinies ar mums, rakstot privāti! Mūs varat atrast Instagram, FaceBook, Andele Mandele un Depop.

ātrā saziņa

video

video

video

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.